Archiwizacja dokumentów księgowych Wrocław

Zaufanie to waluta przyszłości. Dzięki niemu wspólnie możemy osiągać więcej. Synergia to cel naszego działania, a nic nie buduje wieloletniej współpracy, jak bezpieczeństwo i pewność rzetelnie wykonanego zlecenia.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom zastosowanym przez naszą firmę, znalezienie dowolnego dokumentu zajmie Państwu zaledwie kilka sekund i będzie możliwe niezależnie od miejsca, w którym Państwo będziecie aktualnie przebywać. Takie rozwiązanie, jak elektroniczna archiwizacja pomaga również zachować w firmie porządek i zapewnić więcej wolnej przestrzeni. Gwarantuje także sprawny przepływ dokumentów między poszczególnymi komórkami przedsiębiorstwa.

Nasza koncepcja to nowoczesna, elektroniczna archiwizacja dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych, które znajdują się w Państwa firmie, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Dokument, który wpływa do archiwum, jest natychmiastowo przetwarzany do wersji elektronicznej i digitalizowany. Papierowa kopia jest bezpiecznie magazynowana a informacja, którą przenosiła w pełni dostępna. Dzięki połączeniu ze sobą skanera i szybkich baz danych wszystkie akta mogą zostać w łatwy sposób skatalogowane w specjalnych wirtualnych segregatorach i teczkach.

Wszelkie załączniki mogą być dodawane przez Państwa poprzez stronę internetową, która po ich umieszczeniu generuje link do Elektronicznego Archiwum.

Bezwzględne bezpieczeństwo i poufność przekazanych nam dokumentów oraz danych zapewnia system informatyczny i wykwalifikowana kadra pracowników archiwum.

Przechowywanie dokumentów księgowych w naszym archiwum elektronicznym przynosi wiele korzyści, takich jak:

  • eliminuje konieczność posiadania i utrzymania oddzielnej powierzchni biurowej do składowania dokumentacji,
  • zwiększa efektywność pracy – odciąża osoby odpowiedzialne za prowadzenie archiwum i wyszukiwanie dokumentów, pozwala skoncentrować się na innych ważnych zadaniach,
  • zwiększa efektywność zarządzania dokumentacją poprzez wykorzystanie wyspecjalizowanych narzędzi umożliwiających natychmiastowy dostęp do potrzebnych danych.

Nie czekaj – już dziś przenieś swoje dokumenty do elektronicznego archiwum i uzyskaj więcej przestrzeni w biurze.

Cena  usługi do uzgodnienia.