Obsługa kadrowo-płacowa Wrocław

Są to kwestie szeroko rozwinięte, dlatego nasza firma podchodzi do każdego Klienta indywidualnie i dostosowuje usługi do potrzeb.

Outsourcing kadrowo – płacowy

to rozwiązanie, które nie bez powodu cieszy się coraz większą popularnością. Sprawia, że przedsiębiorstwo działa sprawniej, skuteczniej, jednocześnie obniża koszty, które musi ponieść firma. Na wdrożenie tego rodzaju rozwiązań decyduje się coraz więcej firm. Dla tych, których interesują kadry i płace we Wrocławiu, Compta przygotowała naprawdę szeroką, profesjonalną ofertę.

Jakie korzyści można odnieść, decydując się na outsourcing kadrowo – płacowy?

Stawiając na kadry i płace we Wrocławiu prowadzone przez firmę Compta, można być pewnym przede wszystkim wysokiej redukcji kosztów, jakie trzeba ponosić w związku z prowadzeniem firmy. Wielu przedsiębiorców to właśnie ten argument najmocniej przekonuje do skorzystania z naszych usług. Pozwala to wyeliminować konieczność zatrudnia pracowników działu kadr, a także uniknąć zakupu kosztownego oprogramowania. Nie trzeba martwić się rekrutacją specjalistów z zakresu kadr i płac.

Nasza firma to miejsce, w którym zatrudniony jest wyłącznie doświadczony, wykwalifikowany personel. Tym samym outsourcing kadrowo – płacowy oznacza, że trafia się pod opiekę prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Kadry i płace we Wrocławiu prowadzone przez Compta to również pewność, że odpowiedzialność za prowadzone usługi spoczywa na nas. W efekcie nie trzeba martwić się ewentualnymi problemami z instytucjami kontrolującymi.

Obsługa kadrowo – płacowa to również stałe, jasno określone koszty, które trzeba ponieść. Ułatwia to znacznie planowanie budżetu. Jednocześnie są one niższe niż te, które ponosi się w związku z zatrudnieniem pracownika na etat.

Powierzając prowadzenie kadr i płac właśnie nam, można być pewnym dyskrecji. Wszystkie dane, które są nam przekazywane w toku współpracy, mają charakter danych poufnych. Oznacza to, że nie mają do nich dostępu żadne osoby postronne. W swojej pracy przestrzegamy wszystkich zasad wynikających z zapisów RODO. Dbamy o to, aby zarówno archiwizację, jak i digitalizację dokumentów wykonywać, przestrzegając wszystkich zasad wynikających z obowiązujących przepisów. Chronimy wszystkie gromadzone dane przed ich utratą i wyciekiem.

Wszystkie podejmowane działania są dokładnie raportowane, a pojawiające się wątpliwości wyjaśnianie. Żadnych decyzji nie podejmujemy bez konsultacji z klientem.

Kadry i płace we Wrocławiu prowadzone przez Compta to gwarancja najwyższej jakości usług. Decydując się na naszą pomoc w tym zakresie, każdy Klient zyskuje naprawdę wiele.

Od lat specjalizujemy się w outsourcingu kadrowo-płacowym

dlatego skorzystanie z naszych usług jest gwarancją bezpieczeństwa oraz elastycznego dopasowania do zmieniających się potrzeb w tym zakresie. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia bezpieczeństwo, a dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój pracowników jesteśmy pewni, że każdego dnia obsługujemy wszystkich Klientów zgodnie z naszymi wysokimi standardami. Naszym Klientom zapewniamy fachowość, rzetelność oraz indywidualne podejście.

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Decydując się na skorzystanie właśnie z naszych usług, można być pewnym, że kwestie kadrowo – płacowe będą uporządkowane i prowadzone jak należy. Dbamy o to, aby działać w świetle obowiązującego prawa. Regularnie się dokształcamy, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami. Śledzimy zmieniające się przepisy po to, aby świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie. Nam można naprawdę zaufać.

Tematyka kadrowo-płacowa jest bardzo złożona

a przepisy jej dotyczące często się zmieniają, dlatego warto podjąć współpracę z zespołem wykwalifikowanych osób. Zachęcamy do skorzystania z naszego outsourcingu kadrowo-płacowego, gdyż dajemy gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Możemy pochwalić się niemałą grupą Klientów, którzy są naprawdę zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Nigdy nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia. Nasz wykwalifikowany zespół dba o to, aby Klienci nie mieli na co narzekać. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, chętnie odpowiadamy na pytania, dokładnie wszystko wyjaśniając.

Outsourcingu kadr i płac to:

 • przygotowanie umów o pracę,
 • przygotowanie umów cywilnoprawnych,
 • rozliczenie ewidencji czasu pracy,
 • przygotowanie świadectw pracy
 • prowadzenie akt osobowych pracowników,
 • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia pracowników,
 • prowadzeniu dokumentacji związanej z urlopami wypoczynkowymi,
 • rejestracja, wyrejestrowanie, tworzenie korespondencji z ZUS-em,
 • rejestracja zwolnień lekarskich,
 • prowadzenie rejestru szkoleń BHP,
 • prowadzenie rejestru badań lekarskich.
 • tworzenie listy wynagrodzeń ((obliczenie składek ZUS, podatków, obciążeń, dodatków, premii, nadgodzin),
 • sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej (PIT-4, PIT-8A, PIT-11, PIT-4R, PIT-40 i FT 1-R),
 • przygotowanie deklaracji ZUS DRA,
 • sporządzenia zaświadczeń o zarobkach.

Nasza oferta jest więc naprawdę bardzo szeroka. Gwarantujemy kompleksową, wszechstronną obsługę kadrowo – płacową na najwyższym poziomie. Zakres świadczonych usług zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem, robiąc wszystko, aby ten był jak najbardziej zadowolony. Jesteśmy w stanie zatroszczyć się o każdego Klienta i do każdego dopasować proponowany wachlarz usług. Wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy, której podstawą jest sporządzona stosowna umowa.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą usługą – outsourcing księgowy. W tym obszarze także działamy od dawna, proponując szeroki wachlarz usług stojących na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami także w tej dziedzinie.

Nasz zespół

Prezentacja video

Lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym Hotelu DB we Wrocławiu w samym centrum miasta. Budynek znajduje się koło słynnej rzeźby plenerowej Pociąg do nieba. Jest to oryginalny, ważący 74 tony parowóz typu Ty2-1035 z 1944 r. Lokomotywa mieszczona jest na fragmencie toru z 32. metalowymi podkładami. Instalacja została odsłonięta w październiku 2010 r.

Nazwa budynku: DB Hotel Wrocław
Adres: Strzegomska 3, 53-611 Wrocław
Parking: podziemny, naziemny
Lokalizacja znajduje się: 1,7 km od Rynku Starego Miasta, 2,5 km od dworca PKP i PKS, 9 km od portu lotniczego Wrocław.

Zadzwoń po wycenę 607 087 046

Poniżej znajduje się cennik świadczonej przez nas obsługi kadrowo-płacowych.

Honorarium podstawowe obejmuje czynności standardowo wykonywane przy obsłudze kadrowo-płacowej, natomiast inne pozostałe czynności występujące sporadycznie są odrębnie fakturowane, w zależności od nakładu czasu i kosztów, jakie nasza firma musi ponieść na zrealizowanie dodatkowego zlecenia (roboczogodziny pracownika, zużycie paliwa, zużycie sprzętu i innych materiałów biurowych).

Rodzaj usługi

Cena jednostkowa netto bez VAT:

Obsługa kadrowo-płacowa – podstawowy zakres

cena każdorazowo ustalana indywidualnie

 • Prowadzenie akt osobowych
 • Prowadzenie kart urlopowych
 • Prowadzenie kart zasiłkowych
 • Rozliczenie zwolnień lekarskich i urlopów
 • Prowadzenie ewidencji czasu pracy (godziny pracy, urlopy, chorobowe, nieobecności, nadgodziny, …)
 • Przygotowanie umów o pracę
 • Przygotowanie umów cywilnoprawnych (zlecenia, o dzieło, …)
 • Przygotowanie świadectw pracy
 • Przygotowanie zgłoszeń, zmian, korekt i wyrejestrowań do ZUS właścicieli, pracowników, zleceniobiorców i innych umów cywilnoprawnych (ZFA, ZPA, ZUA, ZZA, ZCZ, DRA, ….)
 • Przygotowanie dokumentów w momencie przyjmowania i zwalniania pracownika
 • Przygotowanie listy płac (obliczenie składek ZUS, podatków, obciążeń, dodatków, premii, nadgodzin)
 • Przygotowanie deklaracji ZUS DRA + załączniki
 • Przygotowanie deklaracji PIT-4, PIT-8A
 • Przygotowanie informacji rocznych PIT-11/8
 • Przygotowanie rozliczenia rocznego PIT-40
 • Przygotowanie informacji rocznych IFT

opłata miesięczna – cena uzależniona od liczby pracowników lub zleceniobiorców

Ponadto opłaty dodatkowe za każdorazowe sporządzenie:

Usługa w cenie pakietu

 • Za każdego nowo zatrudnionego pracownika pobierana będzie opłata mobilizacyjna
 • Za przygotowanie sprawozdania GUS i przekazy elektroniczne

Ze względu na rosnące potrzeby naszych Klientów oraz ich pracowników od września 2021 roku uruchomiamy e-kiosk pracowniczy.

Czym jest e-kiosk pracowniczy / Comarch e-pracownik?

Jest to aplikacja internetowa dla pracowników firmy pozwalająca na obustronną komunikację pomiędzy pracownikiem i działem kadr.

Zadaniem Comarch e-pracownik, jest zarządzanie czasem pracy oraz urlopami używając czytelnego pulpitu dla każdego pracownika z osobna.

Jakie możliwości daje Klientowi e-kiosk?

 • Sprawne zarządzanie dzięki podglądowi na dane personalne oraz stan konta.
 • Ustalenie struktury i hierarchii w firmie.
 • Możliwość przydzielania dostępu do poszczególnych funkcji programu.
 • Możliwość filtrowania list pracowników w oparciu o stworzone wcześniej grupy.

Dodatkową zaletą e-kiosku jest możliwość używania go zarówno na komputerze jak i urządzeniach przenośnych takich ja smartfon i tablet.

Więcej informacji
pod numerem tel:
607 087 046

Bezpłatna wycena - napisz do nas!

Opinie o nas

Opinie są potwierdzone profilami użytkowników – pochodzą z profilu firmy w Google Moja Firma.

Długo szukaliśmy tak sprawnie działającego i kompetentnego biura. Wszystko na bardzo wysokim poziomie plus duże wsparcie w czasie pandemii. Bez Compty połowy tematów nie udało nam by się załatwić. Polecam każdemu komu zależy na jakości oraz relacyjności. U nich to podstawa!

Marek Wasilewski - Opinie Google

Zdecydowanie najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu! Prowadzę firmę od 20 lat i dopiero pod skrzydłami Pani Agnieszki Fingas czuję się naprawdę bezpiecznie i w każdej chwili mogę liczyć na pomoc i poradę. Compta to firma, w której każda z Pań jednym palcu ma wszystkie przepisy i nowelizacje. Ściągnęli ze mnie obowiązek ciągłej kontroli finansów i obsługi pracowników. Polecam w 100%!!!

Jarosław Adamski - Opinie Google

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy. Udało się wyprowadzić spółkę z trudnej sytuacji po ostatnim biurze. Jestem zadowolony i polecam.

Leszek Mazur - Opinie Google

Nasz profil na portalu Facebook

 

Jeżeli podoba się Państwu nasza praca, jesteście zadowoleni ze współpracy z naszą firmą lub po prostu interesują Państwa zagadnienia dotyczące księgowości, zachęcamy do polubienia i udostępniania naszego profilu na Facebooku. Znajdą na nim Państwo zmiany w prawie rachunkowo-księgowym oraz będą Państwo na bieżąco z nowościami dotyczącymi naszego Biura Rachunkowego we Wrocławiu.

Zaufali nam

 Zapraszamy do kontaktu

  Załącz plik: