Zarząd

Agnieszka Czinar

Agnieszka Czinar

Prezes Zarządu

tel. +48 607 087 046
agnieszka.czinar@compta.pl

Ryszard Pawłowski

Ryszard Pawłowski

Członek Zarządu

tel. +48 602 290 829
ryszard.pawlowski@compta.pl

Sekretariat

Ewelina-Rutkowska

Ewelina Rutkowska

Asystentka Biura Zarządu

tel. +48 885 887 760

ewelina.rutkowska@compta.pl

Księgowość

anna_szymaszkiewicz-smyk

Anna Szymaszkiewicz

Główna Księgowa

tel. +48 601 474 166
anna.szymaszkiewicz@compta.pl

Anna Tokarz

Anna Tokarz

Główna Księgowa

tel. +48 782 777 557
anna.tokarz@compta.pl

Monika Dana

Monika Dana

Księgowa

tel. +48 885 887 579
monika.dana@compta.pl

Anna Łubniewska

Anna Łubniewska

Księgowa

tel. +48 607 087 088
anna.lubniewska@compta.pl

Irena-Maria Tkaczuk

Irena-Mariia Tkaczuk

Księgowa

tel. +48 539 943 235
irena.tkaczuk@compta.pl

Anna-Dynak

Anna Dynak

Główna Księgowa

tel. +48 730 821 930
anna.dynak@compta.pl

elzbieta_zaremba

Elżbieta Zaremba

Główna Księgowa

tel. +48 607 854 604
elzbieta.zaremba@compta.pl

Monika Frydmańska

Monika Frydmańska

Księgowa

tel. +48 539 943 234
monika.frydmanska@compta.pl

Bogumiła-Pażdzierz

Bogumiła Paździerz

Księgowa

tel. +48 782 777 227
bogumila.pazdzierz@compta.pl

Elżbieta Łubniewska

Elżbieta Łubniewska

Główna Księgowa

tel. +48 607 087 088
elzbieta.lubniewska@compta.pl

Dorota Dąbrowska Czok

Dorota Dąbrowska-Czok

Główna Księgowa

tel. +48 885 885 980
dorota.dabrowska-czok@compta.pl

Bogumiła Gmur

Bogumiła Gmur

Księgowa

tel. +48 607 854 604
bogumila.gmur@compta.pl

Ewa-Szpulecka

Ewa Szpulecka

Księgowa

tel. +48 782 777 557
ewa.szpulecka@compta.pl

marta_szyjer

Marta Szyjer

Główna Księgowa

tel. +48 539 943 235
marta.szyjer@compta.pl

osoba

Katarzyna Kołbuc

Główna Księgowa

tel. +48 885 885 980
katarzyna.kolbuc@compta.pl

Halina Kowalska

Halina Kowalska

Księgowa

tel. +48 607 080 034
halina.kowalska@compta.pl

Katarzyna Świderska

Katarzyna Świderska

Księgowa

tel. +48 885 887 671
katarzyna.swiderska@compta.pl

Kadry i płace

Beata Kwiecień

Beata Kwiecień

Specjalista ds. Kadr i Płac

tel. +48 607 777 624
beata.kwiecien@compta.pl

Marta Jastrzębska

Marta Jastrzębska

Specjalista ds. Kadr i Płac

tel. +48 782 888 778
marta.jastrzebska@compta.pl

Urszula Brzózka

Urszula Brzózka

Specjalista ds. Kadr i Płac

tel. +48 536 170 373
urszula.brzozka@compta.pl

Basia-Pakulska

Barbara Pakulska

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

tel. +48 530 734 003
barbara.pakulska@compta.pl

Archiwizacja elektroniczna

Maria Ejben

Maria Ejben-Rutkowska

Specjalista ds. Archiwizacji Księgowej

tel. +48 782 777 227
maria.ejben@compta.pl

Podatek od nieruchomości, rolny, leśny

grzegorz_smyk

Grzegorz Smyk

Księgowy

tel. +48 607 087 056
grzegorz.smyk@compta.pl

Dział informatyczny

osoba

Robert Zwoliński

Informatyk / Księgowy

tel. +48 885 887 581
robert.zwolinski@compta.pl

Jacek Bill

Jacek Bill

Informatyk

tel. +48 606 325 571
jacekbill@compta.pl

Dział Marketingu

Barbara Grzeszczak

Barbara Grzeszczak

Specjalista ds. marketingu

tel. +48 885 882 200

barbara.grzeszczak@compta.pl

Compta S.A. Spółka Komandytowa

Dane Spółki / adres biura:

Biuro kadr i płac

ul. Wałbrzyska 17/2
52-314 Wrocław
tel. 607 777 624 (Beata Kwiecień)

 

KRS: 0000535834
NIP: 8992760421
REGON: 360382706

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

Adres drugiego biura:

Biuro księgowe

ul. Strzegomska 3
53-611 Wrocław
tel. 601 474 166 (Anna Szymaszkiewicz-Smyk)

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

Formularz kontaktowy

Załącz plik: