Archiwizacja dokumentów księgowych Wrocław

(archiwizacja elektroniczna)

Zaufanie to waluta przyszłości.
Dzięki niemu wspólnie możemy osiągać więcej.
Synergia to cel naszego działania, a nic nie buduje wieloletniej współpracy,
jak bezpieczeństwo i pewność rzetelnie wykonanego zlecenia.

Archiwizacja dokumentów

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom zastosowanym przez naszą firmę, znalezienie dowolnego dokumentu zajmie Państwu zaledwie kilka sekund i będzie możliwe niezależnie od miejsca, w którym Państwo będziecie aktualnie przebywać. Takie rozwiązanie, jak elektroniczna archiwizacja pomaga również zachować w firmie porządek i zapewnić więcej wolnej przestrzeni. Gwarantuje także sprawny przepływ dokumentów między poszczególnymi komórkami przedsiębiorstwa. Profesjonalnie przeprowadzona archiwizacja, to nie tylko porządek w dokumentacji, ale również bezpieczeństwo ich ochrony. Właściwie wykonana procedura zarządzania dokumentami zależy od wielu uregulowań prawnych, których trzeba przestrzegać. Dodatkowo każdy dokument powinien być odpowiednio oznakowany i zabezpieczony, aby nie uległ zniszczeniu lub nie dostał się w nieodpowiednie ręce.

Nasza koncepcja to nowoczesna, elektroniczna archiwizacja dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych, które znajdują się w Państwa firmie, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Dokument, który wpływa do archiwum, jest natychmiastowo przetwarzany do wersji elektronicznej i digitalizowany. Papierowa kopia jest bezpiecznie magazynowana, a informacja, którą przenosiła w pełni dostępna. Dzięki połączeniu, ze sobą skanera i szybkich baz danych, wszystkie akta mogą zostać w łatwy sposób skatalogowane w specjalnych wirtualnych segregatorach i teczkach.

Wszelkie załączniki mogą być dodawane przez Państwa poprzez stronę internetową, która po ich umieszczeniu generuje link do Elektronicznego Archiwum.

Bezwzględne bezpieczeństwo i poufność przekazanych nam dokumentów oraz danych zapewnia system informatyczny i wykwalifikowana kadra pracowników archiwum.

Przechowywanie dokumentów księgowych w naszym archiwum elektronicznym przynosi wiele korzyści, takich jak:

  • zwiększa efektywność pracy – odciąża osoby odpowiedzialne za prowadzenie archiwum i wyszukiwanie dokumentów, pozwala skoncentrować się na innych ważnych zadaniach,
  • zwiększa efektywność zarządzania dokumentacją poprzez wykorzystanie wyspecjalizowanych narzędzi umożliwiających natychmiastowy dostęp do potrzebnych danych.

Nie czekaj – już dziś przenieś swoje dokumenty do elektronicznego archiwum i uzyskaj więcej przestrzeni w biurze.

Cena usługi do uzgodnienia.

Lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym Hotelu DB we Wrocławiu w samym centrum miasta.
Budynek znajduje się koło słynnej rzeźby plenerowej ,,Pociąg do nieba".
Jest to oryginalny, ważący 74 tony parowóz typu Ty2-1035 z 1944 r. Lokomotywa umieszczona jest na fragmencie toru z 32. metalowymi podkładami. Instalacja została odsłonięta w październiku 2010 r.

Lokalizacja
Nazwa budynku

DB Hotel Wrocław

Adres

Strzegomska 3, 53-611 Wrocław

Parking

Podziemny, naziemny

Lokalizacja znajduje się

1,7 km od Rynku Starego Miasta,
2,5 km od dworca PKP i PKS,
9 km od Portu Lotniczego Wrocław.

Poszukujesz dobrej księgowej?

Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i indywidualnym doradztwie?

Jesteśmy z Tobą.

Zapraszamy do kontaktu
Comtpa