O nas

O nas

Kim jesteśmy?

Biuro rachunkowe Compta znajdujące się we Wrocławiu na Starym Mieście od 1999 roku świadczy usługi z zakresu outsourcingu księgowego dla małych i średnich firm oraz administrowania zagadnieniami kadrowo-płacowymi tzw. payrolling. W ciągu ostatnich latach wprowadziliśmy także usługę elektronicznej archiwizacji danych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do Klienta zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, a do swoich zadań podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i pasją. Bez problemu stawiamy czoła wszelkim zmianom przepisów.

Outsourcingiem zajmujemy się od lat. Zaufało nam już wielu Klientów, z którymi wiąże nas długoletnia współpraca. Regularnie podnosimy swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach, aby móc sprostać wszystkim wymaganiom interesantów. Zdobyte przez nas uprawnienia i certyfikaty świadczą o naszym profesjonalizmie.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Aby zawsze sprostać Państwa potrzebom nasza kadra na bieżąco pogłębia wiedzę nie tylko z zakresu księgowości, ale również z innych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Obecnie zespół Compta tworzy 30 osób.

Stosujemy nowoczesne i zarazem najlepsze narzędzia pracy. Pracujemy m.in. z wykorzystaniem programu CDN OPTIMA. Nasze usługi świadczymy na podstawie licencji Ministra Finansów nr 22963/01 uprawniającej do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonych usług na kwotę 4 mln zł. Stosujemy się do przepisów RODO dlatego przekazane dane są bezpieczne.

Obsługujemy już blisko 200 firm, wśród których ponad 120 stanowią spółki prawa handlowego. Większość naszych Klientów działa na rynku deweloperskim, budowlanym oraz na rynku nieruchomości.

25 lat na doświadczenia zobowiązuje!

Zapewniamy:

  • Fachowość, rzetelność oraz doświadczenie.

  • Usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

  • Indywidualnego opiekuna prowadzącego kompleksową obsługę klienta.

  • Prawidłowe sporządzenie dokumentów oraz terminowe dostarczenie do urzędów i instytucji.

  • Przejęcie na siebie wszelkich kontaktów z urzędami i instytucjami państwowymi.

  • Pełne bezpieczeństwo i poufność przekazanych nam dokumentów oraz informacji.

  • Odbiór dokumentacji od klienta.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami ze wschodniej części Europy. Zatrudniamy specjalistów posługujących się językiem rosyjskim i ukraińskim.

Chcemy odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, dlatego ciągle się rozwijamy – bo nasz rozwój skupiony jest na Twoich potrzebach.

Dzięki zaufaniu naszych Klientów każdego dnia rozpoczynamy pracę z uśmiechem na ustach.

Zobacz jak się szkolimy

Zobacz jak się integrujemy